Mesaj gönder
Shenzhen Best Automation Equipment Co., Ltd.
Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : Richard

Telefon numarası : +8618871123460

Naber : +8618871123460

Free call

Pil nokta kaynak makinesinin altı avantajına giriş

September 2, 2021

hakkında en son şirket haberleri Pil nokta kaynak makinesinin altı avantajına giriş

Pil nokta kaynakçısı, hassas nokta kaynakçı veya yüksek frekanslı nokta kaynakçı olarak da bilinir.İki iş parçasının temas yüzeyleri arasındaki direnç kullanılarak, iki uç metalin temas yüzeyleri, düşük voltaj ve yüksek akım yoluyla anında erimek ve kaynaşmak üzere ısıtılır.Pil nokta kaynak makinesinin altı avantajı tanıtıldı:

1. Enerji tasarrufu.Pil nokta kaynak makinesi, 18650 hücreli dijital pil, güç pili ve mobil güç kaynağının standart üretimi için uygundur.

2. Kaynak noktasının yönü, çift veya dört nokta olabilen keyfi nokta kaynak tasarımıdır.

3. Yüksek kaynak hassasiyeti.Flaş işlemi, yanma miktarını ve yanma hızını doğru bir şekilde ayarlayabilen PLC ve ithal step motor tarafından kontrol edilir;Kaynak akımı, mikrobilgisayar direnç kaynağı kontrolörü tarafından kontrol edilir ve kaynaktan sonra film kafasının merkez mesafe hatası, sonraki montaj kaynağı için uygun olan ± 0.2 mm içinde kontrol edilebilir.

4. Otomatik merkezleme işlevi.Her iki uçta da tutarlı yanma miktarını sağlamak için, kaynaktan önce boru dizisinin her iki ucu ile iki parçanın uçları arasındaki boşluğun tutarlı olduğundan emin olun.

5. Yüksek kaynak verimliliği.İş parçasını preslemek için kuvvet katlama silindiri kullanıldığından, reaksiyon hızı açıkça hidrolik silindirden daha hızlıdır.

6. Uygun işletme ve bakım hizmetleri.Hidrolik istasyonu olmadığı için ürünün devreye alma noktaları ve arıza noktaları az olup, yağ sızıntısı olmayacaktır.

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin